Tarih ayağa kalktı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından tarihi Kaleiçi’nde restore edilen eski bir evden oluşturulan Kaleiçi Evi iki sergiyle hizmete açıldı. Ev iş dünyasının buluşma yeri de olacak

Tarih ayağa kalktı
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Eğitim Araştırma ve Kültür Vakfı tarafından tarihi 2 katlı metruk bir evin restore edilmesiyle Antalya'ya kazandırılan 'ATSO Kaleiçi Evi', 'Luigi Mayer Gravürleriyle Komşumuz Likya' ve 'Hayallerde Kalan Kaleiçi' sergileriyle faaliyete geçti. vali ile gezi turu Açılışa Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Almanya'nın Antalya Konsolosu Martin Vetter ile çok sayıda davetli katıldı. Vali Karaloğlu, sergileri ve evi gezdikten sonra Kaleiçi'nde golf aracıyla bir süre inceleme yaptı.

ATSO ÖRNEK OLACAK
ATSO Başkanı Davut Çetin, Antalya'ya yeni bir kültür mekanı kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Çetin, "Kaleiçi Evimiz sergilere, kültür etkinliklerine ev sahipliği yapacak, iş adamlarının buluşma yeri olacak, Kaleiçi'nin canlanmasına ve turizme katkı yapacaktır. Bizim evimiz diğer kurumlara örnek olacak" dedi. Kaleiçi Evi'nin bahçesindeki kafe ziyaretçilere gün boyu hizmet verecek.
BİZE ULAŞIN