Otlu'nun mutlu günü

Antalya Kaş İlçesi'ne bağlı Patara Mahallesi Muhtarı turizmci Arif Otlu'nun oğlu Nadi Otlu, Tuğçe Topaloğlu ile evlendi.

Otlu'nun mutlu günü

Patara Mahalle Muhtarı Arif Otlu'nun oğlu turizmci ve İngilizce çevirmen Nadir Otlu ile Fethiye Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde görevli gıda mühendisi Tuğçe Topaloğlu'nun düğün töreni Fethiye Ölüdeniz'deki Deniz Atı Tesisleri'nde yapıldı.

Düğüne, Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, Kaş Esnaf Odası Başkanı Ali Çalışkan, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarlarının da aralarında bulunduğu yaklaşık 1000 kişi katıldı. Fethiye Belediyesi nikah memurunun kıydığı nikahta damat Nadi Otlu'nun şahitliğini, arkadaşı turizmci Süha İkizoğlu, gelin Tuğçe Topaloğlu'nun şahitliğini ise emekli bankacı Adil Barış ve işadamı Hakan Baydar yaptı. Nikah memuru evlilik cüzdanını gelin Tuğçe Topaloğlu'na verdi.

Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, "İki komşu ilçenin eğitimli, kendilerini yetiştirmiş iki gencinin mutlu gününe hep birlikte tanıklık ediyoruz. Sizler adına iki aileye ve iki gencimize mutluluklar diliyorum. Kendilerinden ülkemize hizmet ve hayırlı evlat yetişmelerini diliyorum" dedi.

Gecede çift arkadaşları ve davetlilerle birlikte eğlendi.

BİZE ULAŞIN