Tatili bırakıp dert dinlediler

AK Parti Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç: Yaz boyu tatil köylerinde değil milletin köyündeydik

Tatili bırakıp dert dinlediler
AK Parti Antalya milletvekillerinin TBMM'nin tatil olmasıyla AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer ile birlikte başladığı ilçe ziyaretleri devam ediyor. AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç'in son durağı Serik ilçesi oldu. Ziyarette Enç ve Sümer'e AK Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan ve Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık eşlik ederken, Serik'te dokuz mahalle ziyaret edildi. Heyet mahallelerin başlıca sorunları arasında yer alan yol, elektrik ve su yatırımları ile ilgili anında çözüm üreterek yeni talepleri ilgili kurumlara iletti.

SEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL
AK Parti'nin seçimden seçime milleti hatırlayan bir parti olmadığını vurgulayan Rıza Sümer, "AK Parti kadroları siyaseti millet için yapan bir siyasi partidir. Biz hizmet ettiğimiz sürece milletimiz bize bu görevi tekrar verecektir" dedi.

HER MAHALLEYİ GEZİYOR
2 ayda 154 köy ziyareti yapan Gökçen Özdoğan Enç de meclis kapanır kapanmaz milletvekilleri olarak mahalle mahalle ilçeleri gezdiklerini belirterek, "Biz yaz tatilini tatil köylerinde değil milletin köyünde geçirdik" dedi. Serik'te devam eden yatırımlarla ilgili bilgi veren Enç, "Belediyemizin yatırımlarıyla ilk kez mahalleleri sıcak asfalt ile buluşan ilçelerimiz arasında. Birçok mahallemize yeni yollar ve içme suyu hattı döşenecek" dedi.
BİZE ULAŞIN