Milli ara tesellisi

Milli ara tesellisi

  • Akdeniz
  • Pazar 02.10.2017
Antalyaspor Teknik Direktörü Leonardo Araujo, 3-1 kaybedilen Sivasspor maçının ardından zaman istedi. Maça iyi başlayamadıklarını ve istedikleri oyunu sergileyemediklerini belirten Brezilyalı teknik adam, "Üzücü bir ilk yarıydı. İkinci yarıda toparlanan bir Antalyaspor vardı. Oyuncularım da istekliydi. Sivasspor'un kırmızı kartına kadar her şey yolundaydı. Sonrasında 4-5 gol pozisyonu şansı yakaladık. Kaçırdığımız net gol pozisyonları var. Bunları değerlendirsek 3 puan alabilirdik. Bu şekilde başlamak istemezdim ama eksiklerimiz var ve bunları en kısa zamanda gidereceğiz" dedi.

DNA'MIZDA ATAK VAR
Antalyaspor'un DNA'sında atak futbol görüntüsü olduğunu ifade eden Araujo, "Kadro buna müsait. İsteyen, arzulayan, pres yapmayı isteyen bir takımız var. 2 gün önce takımın başına geldim ama son maçında Antalyaspor'u izleme fırsatım vardı. Basan, gol yollarında etkili olmaya çalışan bir takımdı. Bugün aynısını tekrar etmek istedik ama olmadı" dedi.

ARA TAM ZAMANINDA
Ligin uzun bir maraton olduğunu ifade eden De Araujo, "Kazanabileceğimiz, toparlayacağımız çok maç var. Milli takım arasında birbirimizle olan ilişkileri gözden geçirip, takıma hakim olma fırsatını yakalayacağım. Şu an Antalyaspor bir yapılanma içerisinde. Yarış içerisinde olmaya çalışan bir Antalyaspor var. Üst sıraları yakalayıp ligde yukarılara çıkmamız lazım. Zamana ihtiyacımız var" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN