Nefes kestiler

Red Bull Sea To Sky, bu yıl da büyük heyecana tanık oldu. SABAH Akdeniz’in ana sponsorluğundaki yarış, dünyada denizden gökyüzüne ulaşan tek yarış

Nefes kestiler
Dünyada zorlu parkurlarıyla ün salmış Red Bull Sea To Sky, bu sene de nefes kesti. SABAH Akdeniz'in ana medya sponsorluğunda gerçekleştirilen dünya çapındaki organizasyon, Antalya'nın Kemer ilçesinde plajdan başladı, Olimpos Dağı'na taşındı ve dünyanın en etkileyici yarışlarından biri düzenlendi. Sürücüler Olimpos Dağı'na en önde tırmanma mücadelesi verdi.

DÜNYADA BAŞKA YOK
Red Bull Sea To Sky'da ilk gün plaj yarışı, ikinci gün ise orman yarışı yapıldı. 'Denizden gökyüzüne götüren' tek yarış olan Sea To Sky'ın son gününde ise dünya hard enduro yarışlarının en dikkat çekici parkurlarından birini bünyesinde barındıran dağ yarışı vardı. Sürücüler Olimpos Dağı'na tırmanmaya çalıştı. Yarışı tamamlayamayanlar oldu, direnci, yeteneği, hızı ile öne çıkan isimler ise finiş çizgisini önde bitirdi.

TARİHİ ANLAR YAŞANDI
Yarışları izlemeye gelen binlerce seyirci de Kemer manzarası eşliğinde tarihi anların keyfini çıkardı. İlk plaj yarışını Billy Bolt, ikinci orman yarışını da Wade Young kazanmıştı. Dağ yarışının galibi Graham Jarvis oldu. Sezonun genel klasmanında da zirvede bulunan Jarvis, en takın rakibine 2 dakikaya yakın fark attı. Yarışın ardından dereceye girenlere ödülleri verildi ve bu yılki organizasyon başarıyla tamamlandı.

JARVİS ZİRVEDE TAMAMLADI
Kemer'de birbirinden zorlu 3 etapta tamamlanan Red Bull Sea To Sky, bu sene de nefes kesti.Graham Jarvis zorlu yarışı ilk sırada tamamlamayı başardı.
BİZE ULAŞIN