Türel’lerden Anlamlı ziyaretler

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in eşi Ebru Türel ve oğlu Akant Türel ihtiyaç sahibi olanları ziyaret ederek gönüllerini almayı ihmal etmiyor

Türel’lerden Anlamlı ziyaretler
ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in eşi Ebru Türel ve oğlu Akant, örnek olacak ziyaretlerle ihtiyaç sahibi olan vatandaşların yanında oldu. Ebru Türel, Kepez ilçesinde sosyal hizmet uzmanları tarafından ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen evleri ziyaret etti. Bir günde yaklaşık 20 ev ziyaretinde bulunan Türel'e oğlu Akant Türel de eşlik etti.

KENDİ ELLERİYLE GİYDİRDİ
Bir dram yaşayan Hataylı iki çocuk annesini ziyaret eden Ebru Türel, ailenin yaşadıkları karşısında oldukça duygulandı. Ebru Türel, çocuklarla ve anneyle yakından ilgilenerek, ihtiyaçlarının karşılanması konusunda talimatlar verdi. Önümüzdeki 3 Ekim tarihi doğum günü olan Akant Türel, kendi doğum gününde hediye istemediğini belirterek, kemik hastası olan 12 yaşındaki Mert Kahraman'a tablet hediye etti. Akant, yeni tanıştığı arkadaşı ile sosyal medya hesaplarından birbirlerini ekleyerek, bundan sonraki süreçte de arkadaşlıklarını sürdüreceklerini söyledi.
BİZE ULAŞIN