Söz taraftarın

Söz taraftarın

Süper Lig’in ilk 7 haftasında 1 galibiyet alabilen Antalyaspor’da taraftarın sabrı taştı. Antrenmana giden taraftarlar geçen yılki başarının tekrarını istedi

  • Akdeniz
  • Çarşamba 05.10.2017
SÜPER Lig'de istediği sonuçları alamayan Antalyaspor'un antrenmanını izleyen yaklaşık 200 taraftar, gelecek haftalarda takımın başarılı sonuçlar almasını istedi. İlk 7 haftada sadece Osmanlıspor'u yenebilen, 3 maçta berabere kalıp 3 maçı da kaybeden Antalyaspor, geçen yılı mumla aratan performansını sürdürünce taraftar duruma el koydu. Özellikle performansını beğenmedikleri bazı oyunculardan kendilerini toparlamalarını isteyen taraftarlar yeni teknik direktör Leonardo Araujo'ya da sevgi gösterisinde bulundu.

ÖNCE TEPKİ SONRA DESTEK
Sivasspor maçı sonrası 2 gün izin yapan Antalyaspor, 14 Ekim'de oynayacağı Göztepe maçı hazırlıklarına başlarken taraftarlar da sahanın yanındaki alanda yerini aldı. Sakıb ve kaleci Ferhat'ın son maçlardaki performansını eleştiren taraftarlar, Ferhat'la özel olarak görüştü. 200 taraftar zaman zaman tepkilerini yaptıkları tezahüratlarla da gösterdi. Yapılan görüşmede birlik ve beraberlik içinde Göztepe maçından başlamak üzere çıkışa geçileceği sözü alan taraftarların en çok ilgi gösterdiği isimse Teknik Direktör Leonardo oldu. Brezilyalı teknik adam da taraftarın ilgisine üçlü çekerek karşılık verdi.

TEPKİMİZ YÖNETİME DEĞİL
Antrenmanı izleyen taraftar gruplarından 07 Gençlik'in lideri Gürhan Güneyli, geçen yıl başarılı sonuçlar almaya alıştıklarını, daha iyi bir kadro oluşturulmasına rağmen alınan sonuçların kendilerini fazlasıyla üzdüğünü söyledi. Tepkilerinin kesinlikle yönetime olmadığını, başta birkaç futbolcu olmak üzere tüm oyuncuların dikkatini çekmek istediklerini söyledi.
BİZE ULAŞIN