Avrupa’ya gideceğiz

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, takımının kısa sürede toparlanacağına inanıyor. Öztürk, “Güçlü bir takımımız ve iyi bir hocamız var. Hedef, Antalyaspor’u Avrupa’ya götürmek” dedi

Avrupa’ya gideceğiz
Antalyaspor Kulüp Başkanı Ali Şafak Öztürk, kırmızı-beyazlı ekibi Avrupa kupalarına taşımayı hedeflediklerini söyledi. Öztürk, geçen sezona kötü başladıklarını ancak devamında kulüp rekorlarını kırdıklarını hatırlatarak, "Bu sezona da kötü başladık. İnşallah bu, geçen seneden daha iyi bitiririz demek olur. Amacımız geçen seneden daha iyi bir performans sergileyebilmek. Zaten bu kadar yatırım da bunun için yapıldı. Takımımızın toparlanacağına ve çok daha iyi olacağına inanıyoruz. Antalyaspor'u Avrupa'ya götürmek istiyoruz, ana hedefimiz bu" diye konuştu.

LEONARDO İLE YÜKSELECEĞİZ
Başkan Öztürk, takımın lige kötü başlamasında yaşanan sakatlıkların yanı sıra takım içinde basına da yansıyan bazı sıkıntıların etkili olduğunu dile getirerek, bunların çoğunu aştıklarını ve diğerlerini de aşabileceklerini ifade etti. Bundan sonraki dönemde yeni teknik direktörleri Leonardo ile takımda istedikleri kafa yapısının oturacağını anlatan Öztürk, "Leonardo'nun bizi yukarılara taşımasını bekliyoruz. Sadece ligdeki pozisyonumuz anlamında değil, kulübün yapısı, kulüp içi sistemi, kulübün tanınırlığı, pazarlanması ve stratejilerimizi oluşturmak anlamında da bekliyoruz. Kulüpte yapısal anlamda her şeyi etkilemesini bekliyoruz" dedi.

TARAFTARA GÜVENİYOR
Antalyaspor taraftarının geçen sene takıma verdiği güçle yükselişe geçtiklerini hatırlatan Başkan Öztürk, "Onlara güveniyorum. Bu takım ayağa taraftarıyla kalkar. Destekten vaz geçmesinler" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN