Emekli polis kaza kurbanı

Antalya’da kömür yapmak için kullanılan kazan patladı. Emekli emniyet müdürü Sedat Erem yaşamını yitirdi. Aynı patlamada biri Suriye vatandaşı 2 kişi yaralandı

Emekli polis kaza kurbanı
Antalya'da kömür yapmak için kullanılan kazanda patlama meydana geldi. Kazada, emekli emniyet müdürü 46 yaşındaki Sedat Erem yaşamını yitirdi. Olay saat 08.00'de Güzeloluk Mahallesi'nde bulunan seraların arasındaki bahçede meydana geldi.

GÖĞSÜNE İSABET ETTİ
Emekli olduktan sonra aile şirketi kurarak Bereketoğlu Kömürcülük ismiyle açtığı iş yerinde şömine ve mangal kömürü imal eden Sedat Erem, sabah saatlerinde işyerine geldi. İşyerinde çalışan Hüseyin Zincirkıran ile Suriye uyruklu Mahmut Elham'ın kömür kazanında çalıştığı sırada basınç yüzünden patlama meydana geldi. Patlama sırasında kazanın kapağı Sedat Erem'in göğsüne isabet etti. İşçiler Hüseyin Zincirkıran ile Mahmut Elham isimli çalışanlar çeşitli yerlerinden yaralandı. Patlamanın ardından yaralı işçiler durumu Sedat Erem'in yakınlarına bildirdi. Erem, özel bir araçla hastaneye götürülürken durumunun ağırlaşması üzerine ambulansa bilgi verildi. Yolda ambulansa aktarılan ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Erem hayatını kaybetti. Patlama sonrası kendi imkânları ile hastaneye giden Hüseyin Zincirkıran ile Mahmut Elham da tedaviye alındı. Olayın kömür kazanı patlaması sonucu fırlayan kapağın neden olduğu belirlendi. Evli ve 3 çocuk babası Sedat Erem'in ölümü yakanlarını ve emniyet camiasını üzüntüye boğdu. Emekli emniyet müdürünün cansız bedeni otopsi için morga kaldırıldı.
BİZE ULAŞIN