Başkan’dan raylı turu

Başkan’dan raylı turu
ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 5 Kasım'da gerçekleştirilecek 3. Etap Raylı Sistem Projesi referandumu öncesi Zafer, Atatürk, Yeşiltepe, Kanal mahallelerinde bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıya, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

ANTALYA ZENGİNLEŞECEK
Antalya'yı dünyanın en çağdaş modern projeleriyle tanıştırmak için büyük bir gayret içinde olduklarını söyleyen Başkan Türel, "Bu projeler şehrin ekonomisine katkı sağlayacak ve her biri yeni bir ekmek kapısı iş kapısı olacak. Şehre getirmiş olduğu kalite ile de Antalya'nın ve hemşerilerimizin gelir düzeyi yükselecek" diye konuştu.

VATANDAŞA SORUYORUZ
2014 seçimleri öncesinde "Büyük projeleri millete sorarak yapacağım" dediğini hatırlatan Türel, "3. Etap Raylı Sistem Projesi'ne başlamadan önce sizlere sormamız gerektiğini düşünerek yeniden bir referanduma yani halk oylamasına gidiyoruz. 5 Kasım Pazar günü kararı siz vereceksiniz. Bizim yol haritamızı millet çizer. Siz 5 Kasım'da evet diyorsanız Aralık ayında Kepez'imize raylı sistem gerdanlığı kazandırıyoruz" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN