Kemer çıtayı yükseltti

TFF 3. Lig’de zirve mücadelesi veren Kemerspor 2. Lig’e göz kırpıyor. Başkan Minta, Antalyaspor ile güç birliği yapmalarının hedefi büyüttüğünü söyledi

Kemer çıtayı yükseltti
Kemerspor 2003 Kulüp Başkanı İsmail Selami Minta, 2'nci Lig için iddialı konuştu. 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta mücadele eden Kemerspor 2003 Başkanı İsmail Selami Minta, 10 haftalık takım performansını değerlendirdi. Antalyaspor ile yeni bir yapılanmanın içerisine giren ve 2'nci Lig yoluna emin adımlarla ilerleyen bir takım oluşturduklarını söyleyen Minta, Kemerspor 2003'ün Tekirova Mahallesi'ndeki stadında bakım çalışmalarının tamamlandığını ve takımın artık yuvasına döndüğünü kaydetti. Minta, Kemer'e yeni bir stat yapılacağını da kaydetti.

ANTALYA İLE GÜÇ BİRLİĞİ
10 hafta sonunda 18 puanla lider Manisa Büyükşehir Belediyespor'un hemen gerisinde bulunduklarını aktaran Minta, "Geçen yıl lig bitmeden Antalyaspor'un 'Kemerspor'u 2. Lig'e çıkaralım' diye yaklaşımı oldu. Yeni bir yönetim kurduk ve takım oluşturduk. Şu anda gayet iyi gidiyor. Aldığımız sonuçlar da ortada" dedi.

İBRAHİM TAKIMIN AĞABEYİ
Yeni transfer İbrahim Dağaşan'ın takıma hem saha içi hem saha dışında ağabeylik yaptığını söyleyen Minta, "Onun kalitesinde, onun standardında bir futbolcu için komik denebilecek bir rakama teklifimizi kabul etti. 'Kemerspor'u 2'nci Lig'e çıkarmak için bu işin maddiyatına bakmıyorum sizlerle çalışacağım' dedi. Futbolcularımıza çok iyi örnek oldu. Kadromuzda şu anda üst liglerde oynayabilecek 7-8 futbolcumuz var" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN