Kepez'de tüp bebek semineri

Kepez Belediyesi ve Memorial Hastaneleri işbirliğiyle 'Tüp Bebek Tedavisi ve Gelişmeleri' konulu seminer düzenlendi. Seminere konuşmacı olarak katılan Op.Dr. Mehmet Öztürkmen, bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin sorularını yanıtladı.

Kepez'de tüp bebek semineri

Kepez Belediyesi, bebek sahibi olmak isteyen çiftler için bilgilendirme semineri düzenledi. Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Memorial Hastaneleri işbirliğiyle 'Tüp Bebek Tedavisi ve Gelişmeleri' konulu seminer bebek sahibi olmak isteyen çiftlerden yoğun ilgi gördü. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde düzenlenen seminere Memorial Antalya Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Mehmet Öztürkmen konuşmacı olarak katıldı.

Çok sayıda dinleyicinin katıldığı seminerde Op.Dr. Öztürkmen, çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin tüp bebek konusunda merak ettiklerini tek tek yanıtladı. Tüp bebek tedavisiyle ilgili bilgi almak isteyenlerle buluşan Op.Dr. Öztürkmen, tüp bebek tedavisinde gebelik oranlarını, başarılı tedavi yöntemleri için laboratuvarların sahip olması gereken özellikleri, Preimplantasyon genetik tanının tedavideki yerini, tüp bebek tedavisinde endoskopik cerrahi ve Akdeniz anemisi gibi tek gen hastalıklarında tüp bebek tedavisinin yeri ve önemini anlattı.

BİZE ULAŞIN