Bakan tanıtıma vurdu

Turkish Airlines Open 2017 Pro-Am Golf Turnuvası’na Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu da katıldı. Çavuşoğlu golf ile yapılan tanıtımın önemine değindi

Bakan tanıtıma vurdu
TurkIsh Airlines Open 2017 Pro-Am Golf Turnuvası'na Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da katıldı. Grup usulü oynanan turnuvada, Çavuşoğlu'nun grubunda olimpiyat şampiyonu İngiliz Justin Rose da yer aldı.

ŞAMPİYON RAKİP OLDU
Antalya'nın turizm bölgesi Belek'te 54'ü profesyonel, 162'si amatör olmak üzere 216 sporcunun katıldığı Turkish Airlines Open 2017 Pro- Am Golf Turnuvası, başladı. Organizasyonun ikinci gününde turnuvaya katılan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, grubunda Olimpiyat şampiyonu İngiliz Justin Rose, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Regnum Carya Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk ile mücadele etti. Golf sopasını alıp başarılı atışlar geçekleştiren Çavuşoğlu, rakipleriyle kıyasıya yarışırken, turizmdeki tanıtımın önemine dikkat çekti. Bakan Çavuşoğlu da bu turnuva sayesinde golf sporunun Türkiye'de popüler hale geldiğini belirterek, "Hükümetimiz ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bu organizasyona başından beri destek veriyor. Golfü desteklemeye de devam edeceğiz. Ancak bu türlü organizasyonlara sadece hükümetin veya devletin destek vermesi yeterli değil. Sponsorların da bunda büyük önemi var" dedi.
BİZE ULAŞIN