Oğullarına isyan ettiler

Uyuşturucu bağımlısı Erkan T, annesi ve eşinin bindiği taksinin şoförünü gasp etti. Aile, şoförü şikayetçi olması için ikna etti. Polis Erkan T’yi yakalamak için çalışıyor

Oğullarına isyan ettiler
Antalya'da uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen genç, ailesini getiren taksiciye kesici alet göstererek 70 lirasını gasp eti. Şikayetçi olmak istemeyen taksiciyi ise gencin ailesi ikna etti. Olay, Muratpaşa ilçesi Yüksekalan Mahallesi'nde meydana geldi. Anne Gülşen T. ve gelini iki gündür eve gelmeyen uyuşturucu bağımlısı oğlunun Kepez ilçesindeki bir sağlık merkezine görüldüğü bilgisi üzerine bölgeye gitti. Sonuç alamayan aile ticari taksi ile eve döndü. Bu sırada başka bir taksi ile eve gelen 25 yaşındaki Erkan T, ailesi ile kısa süreli tartıştıktan sonra istediği parayı alamayan taksici Onur Çapraz'a kesici alet göstererek torpidodaki 70 lirayı alarak kaçtı. Olayın ardından taksici Onur Çapraz şikayetçi olmak istemedi. Eve gelen baba Efkan T. ise oğlunun dışarıda başka birilerine daha zarar verebileceği ya da bir köşede hayatını kaybedebileceği korkusuyla taksiciden oğlu hakkında şikayetçi olmasını istedi. Bunun üzerine taksici şikayetçi oldu. İnceleme yapan polis, fotoğrafına ulaştığı Erkan T'yi yakalamak için çalışma başlattı.

BAŞKASINA ZARAR VEREBİLİR
İki günden bu yana oğullarından haber alamadıklarını kaydeden Efkan T, "Eşim ve gelinim dönüşte taksiyle eve gelmişler. Annesi taksiden indiğinde onlardan önce gelen oğlum taksicinin parasını zorla almış. Taksici şikayetçi olmayacağını söyledi ama biz olmasını rica ettik. Oğlumun başka birilerine zarar vermesini istemiyoruz" dedi. Anne Şengül T. de, oğlunun tedavi edilmesini isteyerek, "Yakalanır ve cezaevine girer. Orada kalması dışarıda olmasından daha iyidir" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN