Türel’in istifası söz konusu değil

Türel’in istifası söz konusu değil
AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in istifasının istendiği yönündeki dedikodularla ilgili açıklama yaptı. Sümer, "Menderes Türel başkanımızla ilgili herhangi bir istifa söz konusu değil" ifadelerini kullandı.

HABERLER ASILSIZ
Antalya'da bir çok seçimi başarıyla atlatan kadroların bu söylenti ve dedikodularla yıpratılmaya çalışıldığını belirten Sümer, "Bu söylentilere kulak tıkamayarak itibar eden her kim olursa olsun, Antalya'mıza ihanet içerisindedir. Partimizin başında Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan varken böylesine haddini aşan iddiaları kimsenin konuşmasına müsaade etmeyeceğiz" diye konuştu.

EN İYİ HİZMETi SUNUYOR
AK Parti'nin millet tarafından iskeleti oluşturulan, ayakları yere basan bir parti olduğunu vurgulayan Rıza Sümer, "Menderes Türel başkanımızla ilgili herhangi bir istifa söz konusu değildir. İstifası isteneceği yönünde ulusal ve yerel basında çıkan haberler asılsız bir dedikodudan ibarettir. Her kim bu türlü söylentilerle haddini aşarsa, teşkilat olarak karşısında duracağımızı belirtiyorum" ifadelerine yer verdi.
BİZE ULAŞIN