Raylı için yarın sandık başına

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yarın düzenlenecek 3’üncü Etap Raylı Sistem Projesi referandumuna rekor katılım ve güçlü bir ‘evet’ beklediğini açıkladı

Raylı için yarın sandık başına
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 3. Etap Raylı Sistem Projesi referandumuyla ilgili Emek, Yeni Mahalle, Karşıyaka ve Yeni Emek mahallelerini kapsayan bilgilendirme toplantısı düzenledi.

KEPEZ'E ÇİFT KANAT
2004'ten önce Antalya'nın arka bahçesi olarak adlandırılan Kepez'i, söz verdikleri gibi Antalya'nın ön bahçesi haline getirdiklerini belirten Türel, "Şimdi raylı sistemden, akıllı şehir uygulamalarına kadar, katlı kavşaklardan bulvarlara, her türlü alt yapı çalışmalarından kentsel dönüşüme kadar ne varsa gerçekleşiyor. Hakan Başkan 2009'dan sonra 2014'e kadar Kepez'i tek kanatla uçurdu. Şimdi çift kanatla uçuruyoruz" dedi. Başkan Türel, "3. Etap Raylı Sistem Projesi, 23 kilometre ve 700 milyon TL yatırım bütçesi ile gerçekleştirilecek bir proje. 23 mahalleyi kapsayan güzergahın 21'i Kepez'i içeren mahallelerden geçiyor" dedi. Başkan Türel, yarın 23 mahallede gerçekleşecek referandumda Kepez'den rekor katılım ve güçlü bir 'evet' beklediğini ifade ederek, "Arkamızda sizin desteğiniz olmasa biz zerre kadar hizmet yapamayız. Siz evet derseniz bizde durmak yok yola devam diyoruz" ifadelerini kullandı. Toplantıya, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
BİZE ULAŞIN