Emekli Kahvesi'nde konser

Konyaaltı'ndaki Emekli Kahvesi'nde Türk Sanat Müziği Sanatçısı Ayşe Atlı mini konser verdi.

Emekli Kahvesi'nde konser

Konyaaltı Belediyesi'nce hayata geçirilen 'Kent Gönüllüsü Projesi' kapsamında gerçekleştirilen kültür-sanat etkinliklerine ilçe sakinlerinin ilgisi her geçen gün artıyor. Konyaaltı sahilinde emeklilerin buluşup sohbet ettiği, gazete-kitap okuduğu, kültürel ve sosyal aktivitelere katıldığı Konyaaltı Belediyesi Emekliler Kahvesi'nde, müzik grupları mini konserler düzenliyor.

"AKŞAMÜZERİ" BULUŞMASI

Kahvehane önündeki açık hava konserinin sunumunu Onur Baki Vural yaptı, Konyaaltı Belediyesi'nin 'Kent Gönüllüleri Projesi' hakkında bilgi verdi, 'Bir Solist ve Müzisyenlerle Akşamüzeri' adlı programı başlattı. Bestekâr, neyzen ve koro şefi Mustafa Coşkun'un yönettiği 'Ayşe Atlı Fasıl Topluluğu'nda Türk Sanat Müziği Sanatçısı Ayşe Atlı sahne aldı. 15 yıldan beri şarkı söyleyen ve "Enerjimi müzikten alıp şarkı severlere yansıtıyorum" diyen Atlı, çok sayıda eser seslendirdi.

EMEKLİLER ÇİFTEELLİ OYNADI

Konseri izleyen emekliler, Ayşe Atlı'nın seslendirdiği birçok şakıya hep bir ağızdan eşlik etti, bazı şarkılar eşliğinde dans etti, saz heyetinin çaldığı oyun havalarına kendilerini kaptırınca da doyasıya çiftetelli oynadı. Alkışlar arasında programını sonlandıran Ayşe Atlı ve saz heyetine sunucu Onur Baki Vural, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek adına çiçek sunup teşekkür etti. Atlı, "Kent Gönüllüsü Projesi'ne, fasıl topluluğu olarak şarkılarımızla destek vermekten mutlu olduk" dedi.

BİZE ULAŞIN