Banaz Belediyesi sosyal tesisleri açılışı yapıldı

Uşak’ın Banaz ilçesinde büyük sıkıntısı olan toplu yemek organizasyonları ve kalabalık toplantılar için yer problemi, Banaz Belediyesi tarafından yapılan sosyal tesisler ile giderildi.

Banaz Belediyesi sosyal tesisleri açılışı yapıldı

Kültür sarayını yanından eski binanın yıkılarak yerine yapılan sosyal tesislerin hizmete alınması ile vatandaşların düğün ve sünnetlerinde yemek salonu olarak ta kullanabilecekleri sosyal tesislerde aynı anda 450 kişi ağırlanabilecek.

Yapılan sosyal tesisler ile 12 ay boyunca yemek toplantı ve hatta nişan ve söz törenlerinin yapılacağı modern bir yapı kazandırılmış oldu. Aynı alan içerisinde yapımı tamamlanan tek potalı basketbol sahası da hizmete açılmış oldu.

Açılışa Banaz Kaymakamı İrfan Demiröz, Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı. Yapılan duanın ardından kurdele kesilerek katılanlara yemek ikram edildi.

Açılışta bir konuşma yapan Banaz Kaymakamı İrfan Demiröz, İlçenin önemli bir ihtiyacının daha giderildiğini belirterek Belediye Başkanı Zafer Arpacı ya teşekkür etti.

Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı ise yaptığı konuşmada; vatandaşların düğün sünnet gibi törenlerinde yemek ikram edecekleri bir alanın bulunmamasının büyük bir sıkıntı haline geldiğini ve bu problemi ilçeye modern birçok amaçlı salon yaparak çözdüklerini ifade etti.

BİZE ULAŞIN