KADEM ödülleri verildi

Kadın ve Demokrasi Derneği’nin (KADEM) ‘Yaşamın İçinde Kadın ‘17 Fotoğraf Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu

KADEM ödülleri verildi
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Antalya İl Temsilciliği'nin bu yıl ilkini düzenlediği 'Yaşamın İçinde Kadın '17 Fotoğraf Yarışması' sonuçlandı. Bin 500 eserin yer aldığı yarışmada 'Zor Şartlar' adlı eseriyle Alev Özcan'ın çektiği fotoğraf birinci oldu.

PROFESYONEL ÇALIŞMA
AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal ile AK Parti Antalya Kadın Kolları Başkanı Tülay Özçay'ın da katıldığı ödül töreninde konuşan KADEM Antalya İl Temsilcisi Zeynep Ayşe Taş, gelecek yıl hedeflerinin 3 bin eser olduğunu aktardı.

39 ESER SERGİLENECEK
Milletvekili Enç ise, KADEM'in Antalya'nın yüzünü ağartacak projelere imza attığını belirterek yarışmada yer alan eserlerin profesyonel fotoğraflar olduğuna dikkat çekti. Yarışmanın birinciliğini, 'Zor Şartlar' adlı eseriyle Alev Özcan elde ederken, 'Köfteci' adlı fotoğrafıyla Yılmaz Dinçer ikinci, 'İş Dönüşü' fotoğrafıyla Sema Mermertaş üçüncü oldu. Mansiyon ödüllerini ise Belma Arslan, Fatma Bayko ve Mehmet Aslan kazandı. Yarışmaya katılan 39 fotoğraf ise sergilenmeye layık görüldü. Yarışmanın birincisine 3 bin, ikinciye 2 bin, üçüncüye bin, mansiyona layık görülen eserlere ise 500 TL ödül verildi.
BİZE ULAŞIN