Kepez'de kültür sanat günleri

Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, sinemadan tiyatroya, seminerden konferansa, konserden sergiye kadar kasım ayında birçok kültür ve sanat etkinliği düzenleyecek.

Kepez'de kültür sanat günleri

Kepez Belediyesi kasım ayında sanatseverlere dolu dolu kültür sanat etkinliği hazırladı. Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, sinemadan tiyatroya, seminerden konferansa, konserden sergiye kadar Kepezlilere unutamayacakları bir etkinlik fırsatı sunuyor. Kepez Belediye Tiyatrosu 'Abdülhamit Han' ve 'Düğün Evi Oyun Evi' oyunlarıyla kasım ayında da perdelerini tiyatro severlere araladı.

ÇOCUKLAR İÇİN DOLU DOLU ETKİNLİK

Kasım ayı boyunca her pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri Trafik Eğitim Parkı'nda çocuklara yönelik 'Öğrenci Trafik Eğitimi' verilecek. Kepez Park Varsak Salonu'nda her salı, perşembe ve cuma günleri çocuk filmleri gösterimde olacak. Kepez Belediye Tiyatrosu 'Küçük Prens ve Düşleri' kasım ayında da çocuklarla buluşacak. Kepez Belediyesi ve Eti Çocuk Tiyatrosu işbirliğiyle 'Kırmızı Başlıklı Kız' adlı tiyatro oyunu çocuklar için sahne alacak.

'KADINA YÖNELİK ŞİDDET' KONULU SEMİNER

Kepez Belediyesi kültür sanat etkinliklerinde sosyal konuları da ele alıyor. Osman Gazi Semt Konağı'nda 'Kadına Yönelik Şiddet' konulu seminer düzenlenecek. Kepez'de Kariyer Günleri'nin bu ayki konukları ise Antalyasporlu Yekta Kurtuluş ve Musa Nizam olacak. Kepez Belediyesi kasım ayı kültür etkinliklerinde anneleri ve anne adaylarını da unutmadı. Canbebe işbirliği ile 'Canbebe Anneler ile Geleceğe' etkinlik programı hazırlandı. Anne ve anne adaylarının soruları Çocuk Gelişim uzmanları ve beslenme uzmanlarınca cevaplanacak.

KONFERANSLAR, SERGİLER, KONSERLER

Ehli Beyt Dostları 'Erbain ve Kardeşlik', 15 Temmuz ve Şehadet Ruhu, konferansları da Kepezlileri bekliyor. Uluslararası Antalya Piyano Festivali kapsamında şef Engin Beslek yönetiminde Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası sahne alıyor. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'ndeki 'Atatürk Fotoğrafları', '24 Kasım Öğretmenler Günü Resim Sergisi'nde sanatseverleri bekliyor.

KÜLTÜR GEZİLERİ KEPEZLİLERİ BEKLİYOR

Kepez Belediyesi kasım ayında da kültür gezilerini sürdürecek. Kepez Belediyesi ve Elmalı Belediyesi işbirliğiyle her salı ve cumartesi günübirlik geziler düzenlenecek. 7'den 70'e doğa yürüyüşlerinin de devam edeceği kasım ayında, 'Kepezliyim şehrimi geziyorum' günübirlik şehir tanıtım gezisi, 'Kepez'de engeller kalkıyor, gezi programı' Kepezlileri bekliyor.

BİZE ULAŞIN