Mahçiçek'ten oda başkanlarına ziyaret

Kahramanmaraş'ın merkez Onikişubat İlçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Teknik Makina Odası Başkanı Mustafa Yaman ile  Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı Mustafa Kır'ı ziyaret edip onların isteklerini dinledi.

Mahçiçek'ten oda başkanlarına ziyaret

İlk olarak Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı Mustafa Kır'ı ziyaret eden Başkan Hanefi Mahçiçek, Kır ve esnafla sohbet etti. Kahramanmaraş'ın her şeyin en iyisine layık olduğunu, esnafların ihtiyaçlarının değerlendirileceğini ve ne gerekiyorsa da yapmaya hazır olduklarını ifade eden Mahçiçek; "Esnafın sosyal, ekonomik ve kültürel hayatımızda önemli bir yeri ve önemi vardır. İş ve ticaret hayatımızı sözde değil özde olma anlayışla yeniden gözden geçirmeli ve bu özgün yapıyı yarınlara taşımanın isteğini ve azmini taşımalıyız" dedi.

Mustafa Kır ise Hanefi Mahçiçek'e ziyaretinden teşekkür ederek, Sanayi Sitesi Kooperatifi esnafının meslekle ilgili çeşitli öneri ve taleplerde bulundu.
Mahçiçek daha sonra Teknik Makine Sanatkarları Odası Başkanı Mustafa Yaman'ı ziyaret etti. ederek. Yaman'a çalışmalarında başarılar dileyen Mahçiçek, "Teknik Makine Sanatkarları Odası Başkanı olarak size ve üyelerine halkımıza yönelik yapmış olduğu çalışmaları gerek üyelerin bilgi birikimini geliştirici, gerekse şehrimizin gelişimine katkı sağlayıcı örnek çalışmalar olarak görmekteyim. Yakından takip ettiğimiz bu çalışmalara kurumlar arası istişare ortamında ne gerekiyorsa destek vermeye hazırız" diye konuştu.

Mustafa Yaman ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek'e teşekkür etti.

BİZE ULAŞIN