Hırsız sanmış tetiği çekmiş

Serada çalışan elektrik işçilerinin vurulması ile ilgili gözaltına alınan şüpheli Bilal M. suçunu itiraf etti. Zanlı, 2 kişiyi hırsız sandığı için vurduğunu söyledi

Hırsız sanmış tetiği çekmiş
Antalya'nın Alanya ilçesi İmamlı Mahallesi'nde 4 Kasım gecesi elektrik işçisi Emrah Yüksel'i (23) öldüren ve Kerim Sühan Uzun'u (16) ağır yaralayan cinayet zanlısı Bilal M, jandarmadaki sorgusunda suçunu itiraf etti.

ÇALIŞIRKEN VURULDULAR
Antalya'nın Alanya ilçesinde 4 Kasım tarihinde, serada çalışan elektrik işçisi Emrah Yüksel, silahlı saldırı sonucu öldürülmüş, yanında bulunan Kerim Sühan Uzun ise yaralanmıştı. Yaşanan saldırının ardından öldürülen Emrah Yüksel'in cansız bedeni İmamlı Mahallesi'nde yakınları ve sevenlerinin gözyaşları içinde toprağa verildi. Dayı Adem Ağnalı, yeğeni Emrah'ın karıncayı bile incitmeyen birisi olduğunu söyledi. Cinayet zanlısı Bilal M'nin 'Hırsız sandık' savunmasını kabul etmeyen acılı dayı, "Yeğenim Emrah ile arkadaşı Kerim'e yakın mesafeden ateş edilmiş. Bu insanların serada çalıştığını herkes biliyor. Bu iş ayrıntılı olarak araştırılsın" dedi.

TÜFEK RUHSATSIZ ÇIKTI
Cinayetin ardından jandarma tarafından yakalanan 45 yaşındaki saldırgan Bilal M. suçunu itiraf etti. Jandarma'da sorgusu süren Bilal M'nin serada çalışanları hırsız sandığı için ateş ettiğini söylediği öğrenildi. Öte yandan olayda kullanılan suç aleti pompalı tüfek ise ruhsatsız çıktı. Cinayet zanlısının tüfeği internetten satın aldığı kaydedildi. Olayda diğer zanlılar Ümit Ç, Fatih M. ve Serkan Y'nin sorgularının tamamlandığı bildirildi.
BİZE ULAŞIN