Mehmet amcadan kötü haber

Isparta’nın Yalvaç ilçesinde 5 gündür aranan Alzheimer hastası 71 yaşındaki Mehmet Tekeli’nin cesedi ormanlık alanda parçalanmış halde bulundu

Mehmet amcadan kötü haber
ISPARTA'NIN Yalvaç ilçesinde, geçen hafta 'Bankaya gidiyorum' diyerek, evden çıkan ve akıbetinden haber alınamayan Alzheimer hastası 71 yaşındaki Mehmet Tekeli'nin parçalanmış haldeki cesedi bulundu.

TESADÜFEN BULUNDU
Yalvaç'a bağlı Leblebiciler Mahallesi'nde yalnız yaşayan Alzheimer hastası Mehmet Tekeli, 8 Kasım Çarşamba günü evden çıkmış ve bir daha haber alınamamıştı. Oğlu Ramazan Tekeli'nin başvurusuyla çalışmalara başlayan ve 'drone' ile havadan destek alan Isparta ve Eskişehir AFAD ekipleri sonuç alamamıştı. Kötü haber önceki gün geldi. Mehmet Tekeli'nin cansız bedeni ilçe merkezine 3 kilometre uzaklıktaki Bağlar mevkisinde, mantar toplamaya giden 60 yaşındaki Bayram Elbengili tarafından bulundu.

CESEDİ PARÇALANMIŞ
Ormanlık alana gelen jandarma ve sağlık ekiplerinin incelemesinde, Tekeli'nin cesedinin parçalandığı, kollarının ve sol bacağının ise yerinde olmadığı belirlendi. Ekipler, Tekeli'nin başını ise gövdesinden 3 metre ileride, parçalanmış halde bulundu. Yaşlı adamın ceketi, ayakkabısı ve çorapları ise düzgün şekilde çıkarılmış olarak bedeninden 5 metre ileride buldu. Tekeli'nin üzerindeki bir miktar paranın da ceketinin cebinde olduğu görüldü. Cesedin, yabani hayvanlar tarafından parçalandığı üzerinde duruluyor.
BİZE ULAŞIN