Minik öğrencilerden Bozyazı İlçe Milli Eğitim Müdürüne ziyaret

Mersin’in Bozyazı ilçesinde Tekeli İlkokulu 1. sınıf öğrencileri Bozyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sezgin’i ziyaret ederek, müdürlük binasını gezdiler.

Minik öğrencilerden Bozyazı İlçe Milli Eğitim Müdürüne ziyaret

Tekeli İlkokulu'nun minik öğrencileri, Okul Müdürü Sevgi Oktan ve Sınıf Öğretmeni Duygu Erdoğan Cılız ile birlikte gerçekleştirdikleri ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezgin tarafından Hükümet Konağı kapısı önünde karşılandılar. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün bulunduğu katta birimleri tek tek gezdirerek birim çalışmaları hakkında öğrencilere bilgiler veren Sezgin, daha sonra minikleri makamında ağırladı. Öğrencilere hitap eden Sezgin, "Küçücük yürekleri, kocaman umutları ve hedefleri olan sizleri burada ağırlamaktan gerçekten çok heyecan ve mutluluk duyuyorum. Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Okuyun, vatanınıza, milletinize, devletinize sahip çıkın. Doğruluktan, dürüstlükten şaşmayın. Hiçbir zaman yalan söylemeyin. Öğretmenlerinizin öğrettiklerini iyi öğrenin. Çalışkan, başarılı öğrenciler olun. Hepinizi gözlerinizden öperim" dedi.

Okullarının bahçesinin ağaçlandırılarak yeşillendirilmesini isteyen öğrencilerin isteğinin en kısa zamanda yerine getirileceğini de söyleyen Sezgin, öğrencilere birer kalem hediye etti. Öğrenciler de yaptıkları resimleri Sezgin'e verdi.

BİZE ULAŞIN