Kamyoneti geç yapınca silahlı saldırıya uğradı

Antalya’da Akdeniz Sanayi Sitesi’nde bulunan kaportacıya silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda Süleyman Kun kurşunla, komşusu Fettah Ayaz ise sopayla dövülerek yaralandı

Kamyoneti geç yapınca silahlı saldırıya uğradı
Antalya'da Akdeniz Sanayi Sitesi'nde bulunan bir kaportacıya silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda 1 kişi silahla yaralandı, 1 kişi de sopayla dövülerek hastanelik edildi.

ARKADAŞLARIYLA BASTI
Arabasının geç tamir edildiğini öne süren Ertan K. yanına aldığı kişilerle Akdeniz Sanayi Sitesi 5036 sokak içinde bulunan Fettah Ayaz'a ait kaportacıyı silahla ve sopalarla bastı. Saldırganlar tarafından sopayla dövülen Fettah Ayaz kanlar içinde yere yığılırken yardımına komşusu boyacı Süleyman Kun koştu ve Ayaz'ı düştüğü yerden kaldırdı.

SİLAHLA VURDULAR
Bunu gören Erkan K. bu kez belindeki silahını çıkararak Süleyman Kun ve Fettah Ayaz'a ateş etmeye başladı. Kasığından yaralanan Kun, ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Fettah Ayaz ise kendisini araçların arasına atarak kurşunlardan kaçtı. Doktorlar Kun'da iç kanama olduğunu belirterek giren kurşunun çıkartılması için ameliyata aldı.

OTOMOBİL İLE KAÇTILar Saldırının ardından Ertan K. ve yanındakiler 15 plakalı bir araçla olay yerinden kaçtı. Silahlı baskının ardından polis kaçan saldırganların yakalanması için çalışma başlattı. Sopalı saldırıda başından ve bacağından yaralanan Fettah Ayaz, "Saldırıda bulunan kişinin aracının kaportası yapılıyordu. Çalışırken bir anda bana saldırdılar. Ne olduğunu anlayamadım" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN