Kepez’e dev eser

Kepez’e dev eser
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün, 2014 yerel seçimlerinde vaat ettiği 70 proje arasında yer alan Kepez Kent Meydanı'nın temelleri düzenlenen törenle atıldı. Törene Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri, AESOB Başkanı Adlıhan Dere, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

EN BÜYÜK HAYALİ
Kepez için çok anlamlı bir eserin temelini attıklarını belirten Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Bugün sadece Kepez için değil Antalya için örnek yatırımlardan birisi olan ve şehrimize ciddi anlamda prestij kazandıracak meydanın temelini atıyoruz" diye konuştu. Alanın şehrin vizyon noktalarından birisi olması için yola çıktıklarını belirten Tütüncü, 'En büyük hayalim' dediği Kepez Kent Meydanı Projesi'ni katılımcılara proje görseli üzerinden anlattı.

MUHTEŞEM BİR PROJE
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de kentlerin meydanlarıyla anıldığını, dünyanın birçok önemli şehirlerinin ismi kadar akılda kalan meydanlarının da olduğunu söyledi. Kepez'in kaderine terk edilmeyeceğini söylediğini hatırlatan Başkan Türel, "Raylı sistemi, altyapı sorunları çözümlenmiş, yeni caddelerin açıldığı Kepez, Antalya'nın zengin ilçesi olmaya başlıyor. Kepez'in değerine değer katacak, marka değerini artıracak bir projeyi gerçekleştiriyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN