AK Parti’de kongre heyecanı

AK Parti Antalya ilçe teşkilatlarında kongre heyecanı, Kemer ve Muratpaşa ile yeniden başladı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da katıldığı iki ilçedeki kongrede birlik vurgusu yapıldı

AK Parti’de kongre heyecanı
AK Parti Antalya ilçe teşkilatlarında kongre heyecanı devam ediyor. Daha önce ertelenen 5 ilçenin kongre seçimleri Kemer ile başladı. AK Parti Kemer İlçe Kongresi'nde mevcut başkan İsmail Selami Minta tek liste olarak girdiği seçimde başkan seçildi. Kemer'in ardından Muratpaşa ilçesinde de ilçe teşkilatı başkanı seçildi. Mevcut yönetimde başkan yardımcılığı görevini yürüten Dr. Alparslan Belin, AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı oldu.

ALANYA VE GAZİPAŞA
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da Kemer ve Muratpaşa'daki kongrelere katıldı. Partililer Çavuşoğlu'na büyük sevgi gösterisinde bulundu. İlçe kongreleri 2 Aralık'ta Gazipaşa ve Alanya ilçe teşkilatlarının kongreleri ile son bulacak. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun bu iki ilçe kongresine de katılacağı öğrenildi.

BİRLİKTELİK VURGUSU
Bakan Çavuşoğlu, Antalya'da birlik ve beraberliğin pekiştiği vurgusunu yaptı. Bu birlik ve beraberlik içinde geleceğe daha emin adımlarla yürüyeceklerine inandığını belirten Çavuşoğlu, 2019 seçimlerinden de başarıyla çıkacaklarını bildirdi. Kongrelere AK Parti Antalya milletvekilleri Atay Uslu, Mustafa Köse, Gökçen Özdoğan Enç, İbrahim Aydın ve bazı belediye başkanları katıldı.
BİZE ULAŞIN