Şimşek ağır yaralı

A. Alanyaspor, Galatasaray deplasmanından eli boş döndü. Yenilginin üzüntüsü, Vagner Love, Fernandes ve Mbilla’nın sakatlığına 2 de cezalı eklenmesi ile arttı

Şimşek ağır yaralı
Aytemiz Alanyaspor, Vagner Love ve Fernandes'in forma giymediği, M'Billa'nın ise ilk yarıda sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldığı Galatasaray deplasmanından 2-0 yenilerek puansız döndü.

HAKEM MAÇI İYİ YÖNETMEDİ
Başkan Hasan Çavuşoğlu, maçta tartışılan pozisyonlar olduğunu söyledi. Kart konusunda hakemin taraflı davrandığını savunan Çavuşoğlu, "Galatasaray güçlü bir rakip, bunlara ihtiyacı yok. İyi bir yönetim yoktu. Eksiklerimizi aradık. Yoksa bugün buradan puan veya puanlarla dönebilirdik. Yapacak bir şey yok" dedi.

FAZLA UMUDUM YOKTU
Teknik Direktör Safet Susic ise 2 önemli oyuncusunun forma giyemediğini hatırlattı. Boşnak teknik adam, "Lider takımla oynadık. 2 çok önemli oyuncumuz eksikti. Artı bir oyuncumuz da maçın başında sakatlandı. Haklı galibiyetinden dolayı Galatasaray'ı tebrik ediyorum. Tzavellas ve Gassama da sarı kart cezalısı durumuna düştü. Açıkçası bu maçtan çok fazla ümidim yoktu. Her şeye rağmen oyuncularımı mücadelelerinden dolayı kutluyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN