Annesinin karateci kızı

Kemerli karateci Naz Bakaç, annesinin özel ilgisiyle hazırlandığı turnuvalardan madalya ile dönüyor. Naz, karatesiz bir gün geçirmiyor

Annesinin karateci kızı
ANTALYA'NIN Kemer ilçesinde yaşayan Naz Bakaç, annesinin desteğiyle evlerinin bahçesinde hazırlandığı Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası'nda şampiyonluğa uzandı.

DÖRT YILDIR ÇALIŞIYOR
Annesi Derya Bakaç'ın yönlendirmesiyle dört yıl önce karateyle ilgilenmeye başlayan 10 yaşındaki Naz Bakaç, çıktığı ulusal ve uluslararası müsabakalarda çeşitli dereceler elde etti.

ANNE DESTEĞİ
Aldığı galibiyetleri ve madalyalarını karateye başladığı ilk günden itibaren en büyük destekçisi olan annesine armağan eden Bakaç, eğitim hayatını da aksatmadan devam ediyor.

HEM HIRSLI HEM BAŞARILI
Derslerini yaptıktan sonra karate kıyafetlerini giyen Naz Bakaç, soluğu antrenman sahası gibi kullandığı evlerinin bahçesinde alıyor. Bakaç, ilk antrenörü olarak gördüğü annesinden de direktifler alıyor. Naz Bakaç, "Annemi ilk antrenörüm olarak görüyorum. Bu destek bana güç veriyor" dedi.
Motivasyonunu yüksek tutuyor
Anne Bakaç ise "Turnuvalara katılmadan önce evde motivasyonumuzu yüksek tutuyoruz. Kızımla gurur duyuyorum" diye konuştu. Bakaç'ın antrenörü Emin Akar da Naz'ın çok hırslı, azimli ve başarılı bir sporcu olduğunu bildirdi.
BİZE ULAŞIN