Güney Adana Kalkınma Projesi'nden 'İçimizden Biri' etkinliği

Güney Adana Kalkınma Projesi kapsamında düzenlenen 'İçimizden Biri' konulu etkinliğin ikincisi Vali Mahmut Demirtaş'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Güney Adana Kalkınma Projesi'nden 'İçimizden Biri' etkinliği

Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe Vali Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. Vali Mahmut Demirtaş, Valilik öncülüğünde başlatılan ve Adana'nın dezavantajlı bölgelerinin sosyal, ekonomik ve kültürel alanda kalkınmasını amaçlayan Güney Adana Kalkınma Projesi'ne büyük önem verdiklerini söyledi. Çok geniş amaç ve hedefi kapsayan Güney Adana Kalkınma Projesi kapsamında düzenlenen tüm etkinlikleri ve çalışmaları önemsediklerini vurgulayan Vali Mahmut Demirtaş, Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç'in konuk olduğu 'İçimizden Biri' konulu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

'İçimizden Biri' etkinliğinin konuğu olan Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, hukukçuluğa ve milletvekilliğine uzanan yaşam öyküsünü anlattı.

BİZE ULAŞIN