Yardım seferberliği

Aksu’da yatalak eşi ve 2.5 yaşındaki çocuğuna bakabilmek için evindeki tüm eşyaları satan kadına Antalya’dan destek yağdı. Çığal ailesi artık gülüyor

Yardım seferberliği
Antalya'nın Aksu ilçesinde yaşayan Çığal ailesine destek yağdı. Yatağa bağımlı yaşayan eşine ve 2.5 yaşındaki oğluna bakmak için yaşam mücadelesi veren kadına hayırseverler yardım için seferber oldu.

ARTIK YÜZLER GÜLMEYE BAŞLADI
Gürcistan'dan çalışmak üzere 11 yıl önce Antalya'ya gelen 45 yaşındaki Şirin Çığal, Antalya'da inşaatlarda boya ustalığı yapan aynı yaştaki Ümit Çığal ile evlendikten sonra talihsizlikler yakasını bırakmamıştı. Beyninde tümör çıkan, kalbine cihaz takılan eşinin yatağa bağımlı kalmasından sonra 2.5 yaşındaki çocukları Umut'a bakmakta çaresiz kalan Şirin Çığal, ev kirasını ödeyemediği gibi evdeki tüm eşyaları da satmak zorunda kalmıştı. Haberin yayımlanmasının ardından aileye destek yağdı. Şirin Çığal, "Eşya olsun, gıda yardımı olsun çok yardım ettiler. Herkesten Allah razı olsun. Umut'umun arkasında herkesin destek verdiğini biliyorum. Umut'uma devletimizin sahip çıkacağını biliyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN