AK Parti’de gençleşme zamanı

AK Parti, Antalya’daki ilçe kongrelerini tamamladı. 19 ilçenin 11’inde başkan değişti. AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer gençlerin ülke yönetimine aktif katılmasının önemine değindi

AK Parti’de gençleşme zamanı
AK Parti Genel Merkez tarafından 'yenilenme ve tazelenme' parolasıyla başlayan 6. Olağan Kongreleri Antalya'nın 19 ilçesinde tamamlandı. Gerçekleşen kongrelerde 19 ilçenin 11'inde yeni ilçe başkanı, ilk kez görev aldı.

BU BİR HİZMET YARIŞI
AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, "Teşkilatlarımızın 2019 seçimlerine daha iyi hazırlanması için genel merkezimizin istediği gençleşme, tazelenme ve yenilenme devam ediyor" dedi. Sümer "Hizmet bayrağını devreden başkanlarımız AK Parti'de siyaset yapmanın bir hizmet yarışı olduğunu çok iyi bilir. AK Parti'de derdi millet olanın siyasi hayatı bitmez. Millete hizmet etmek isteyenler AK Parti saflarında kendisine yer bulmuştur" dedi. AK Parti'nin milletin partisi olduğuna dikkat çeken Sümer "Uzun yıllar teşkilatlarımızda hizmet vermiş birçok genç arkadaşımız bu kongrelerimizde ilçe yönetimlerimize girerek önemli bir vazife üstlendi. Gençlere her zaman güvenen Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan gençlerin önünü açmaya devam ediyor. AK Parti gençleşmeye ve geleceğe güçlü bir şekilde hazırlanmaya devam edecektir" diye konuştu.

ÖNEMLİ İSİMLER KATILDI
Yoğun dünya gündemi arasında ilçe kongrelerine katılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na katılımlarından dolayı teşekkür eden Sümer, "Bakanımızın kongrelerimize teşrifi teşkilatlarımız için her zaman ayrı bir motive kaynağı olmuştur. Kongrelerimizde bizleri yalnız bırakmayan ve bir Antalya milletvekili gibi yoğun bir şekilde çalışan Genel Merkez İl Koordinatörü Samsun Milletvekilimiz Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve milletvekillerimize teşekkür ederim "dedi.
BİZE ULAŞIN