Mühendis soyguncu

Dereceyle girdiği İzmir 9 Eylül Üniversitesini 2’ncilikle bitiren çevre mühendisi T.B, borçlarını soygun yaparak ödemek isteyince yakalandı

Mühendis soyguncu
ANTALYA'NIN Manavgat ilçesinde, geçen ay bir zincir market şubesinden 25 bin liranın çalınmasıyla ilgili yakalanan T.B. (43) tutuklandı.

ELEMAN SESİNDEN TANIDI
Manavgat'ın Sarılar Mahallesi'ndeki mağaza, motosikletle gelen kişi tarafından silah tehdidiyle soyulmuş, şüpheli, 25 bin lirayı alarak kayıplara karışmıştı. Mağaza görevlilerinden biri, şüphelinin sesini gündüz gelen bir müşteriye çok benzettiğini söyleyince, güvenlik kamerası kayıtları tekrar izlenerek, şüphelinin T.B. olduğu belirlendi. Ekipler, yaptığı baskında zanlıyı yakalarken kurusıkı tabanca ve 2 bin 400 lira ele geçirdi. T.B. sorgusunda, yaşlı annesine baktığını, bankalara olan borçları nedeniyle haciz takibatına uğradığını, bu nedenle soygunu gerçekleştirdiğini söylediği kaydedildi. T.B. cezaevine gönderildi.

İKİNCİLİKLE BİTİRDİ
9 Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü'ne üçüncü sıradan yerleşen T.B'nin, okuldan da ikincilikle mezun olduğu öğrenildi.
BİZE ULAŞIN