Hataylı kuaföre büyük ödül

Hatay'da kadın kuaförlüğü yapan Fatma Girente, il genelinde hem huzurevi sakinleri hemde ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz kuaförlük yaptığı için Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından ödüle layık görüldü.

Hataylı kuaföre büyük ödül

Girente Güzellik Salonu işletmecisi Fatma Girente Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından düzenlenen Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri Sürdürülebilir Kalkınma Akademi Ödüllerinde "Bireysel Sosyal Sorumluluk alanında başarı" alanında ödüle layık görüldü. Turkcell, Doğuş Otomotiv, Enerjisa, Allianz Sigorta gibi bir çok büyük firmanın yer aldığı ödül listesine girmeyi başaran Fatma Girente ödülünü İstanbul Dedeman Otel'de düzenlenen programda Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği Başkanı Serdar Dinler'in elinden aldı.

Dernek Başkanı Serdar Dinler, "Huzurevinde yaşayan yaşlılarımıza ve kimsesiz çocuklara adeta iyilik meleği gibi yardım eden ve kişisel bakımlarını üstlenen tüm vatandaşlarımıza örnek olacak bir davranış sergileyen , Gösterdiği hassasiyet ve yardımlardan dolayı Fatma Girente'ye şükranlarımızı sunuyoruz" dedi. Ödülü alırken duygulu anlar yaşayan Fatma Girente, yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde bu ödüle layık görülmenin kendisi için son derece onur verici olduğunun altını çizerek, huzurevinde yaşayan yaşlılar ve kimsesiz çocuklar için çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini vurguladı.

BİZE ULAŞIN