Biri eczaneye diğeri kasaba

Antalya ve Fethiye’de davetsiz misafirler iş yerlerine daldı. Fethiye’de bir araç kasaba, Manavgat’ta ise eczaneye girdi

Biri eczaneye diğeri kasaba
ANTALYA'NIN Manavgat ve Muğla'nın Fethiye ilçelerinde direksiyon kontrolünü kaybeden iki sürücüden biri kasaba, diğeri eczaneye girdi. Maddi zararın meydana geldiği her iki kazada da can kaybının yaşanmaması teselli oldu.

DÖRT AYDA İKİNCİ KAZA
Muğla'nın Fethiye ilçesinde saat 23.00 sularında 18 yaşındaki ehliyetsiz sürücü Kamil G'nin kullandığı 48 JZ 942 plakalı otomobil Bülent Yükseler'e ait kasap dükkanına girdi. Önce olay yerinden kaçan otomobil sürücüsü Kamil G. daha sonra polise teslim oldu. Kasap Bülent Yükseler son 4 ay içinde ikinci kez dükkanına otomobil girdiğini, yaklaşık 80 bin liralık zarar meydana geldiğini söyledi. Antalya'nın Manavgat ilçesinde ise ciple çarpışan otomobil eczaneye girerken, kazada şans eseri kimse yaralanmadı. Aşağı Pazarcı Mahallesi Atatürk Caddesi'nde Pazartesi Pazarı istikametine gitmekte olan Ayhan Korucu'nun kullandığı 07 LUG 24 plakalı otomobil ile Tahsin İmri'nin kullandığı 07 LDN 53 plakalı cip çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle dönen otomobil bir eczaneye çarparak durabildi. Kazada, kimse yaralanamazken, eczanede ve araçlarda maddi hasar oluştu. Aynı eczaneye geçtiğimiz yıl da hızını alamayan başka bir araç girmişti.
BİZE ULAŞIN