Yine kadına şiddet

Çalıştığı balık restoranında, maaşını alamayan personelin hakkını arayan işletme müdürü Azize Taşır’ın patronu tarafından darp edildiği ileri sürüldü

Yine kadına şiddet
Türkiye'de kadına şiddet olaylarına Antalya'dan bir yenisi daha eklendi. Bir balık restoranında işletme müdürü olarak görev yapan Azize Taşır, işyeri sahibi ve çalışanları tarafından saldırıya uğradı. Taşır, özel bir hastanede tedavi edilip taburcu olduktan sonra aldığı raporla Demircikara Polis Merkezi'ne giderek şikayetçi oldu. Şiddet olayı Taşır'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ortaya çıtı. Taşır paylaşımında, "Lara'daki Kipronaz Balık ve Meze'nin sahibi H.A, personelin maaşlarını ödemediği için işten ayrılan ve hakkını almak için benden yardim isteyen personelin sorununu görüşmek için işyerine gittim. Boynumu sıkıp üzerime atladılar. Sonra bana saldırıp öldüresiye boğazımı sıktılar ve darp ettiler. Sizlerden ricam böyle bir saygısız adam ibret olsun. Hakkını arayan insanları mağdur bırakan bu cani beni öldürüyordu. Rapor aldım davacı olacağım" ifadelerini kullandı.

AÇIKLAMA YAPACAK
Yaşadığı olayla ilgili SABAH Akdeniz muhabirinin görüştüğü Azize Taşır, evinde istirahat ettiğini ve hafta içinde şiddet olayı ile ilgili avukatıyla açıklama yapacaklarını söyledi. Taşır, olayın şokunu halen atamadığını, kadın dernek ve birliklerini destek için yanında görmek istediğini ifade etti.
BİZE ULAŞIN