Kozan’da 500 fidan toprakla buluştu

Adana’nın Kozan ilçesinde Orman İşletme Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Denetimli Serbestlik Müdürlüğü işbirliğinde “Fidanlarımız Büyüsün, Çocuklarımız Sevinsin” projesi kapsamında ilçeye bağlı Hamam Mahallesi Şehit Öğretmen Ali Yıldırım İlk-Ortaokulu bahçesine 500 adet fidan dikildi.

Kozan’da 500 fidan toprakla buluştu

Selvi, Zeytin, Harnup, Defne ve Çınar çeşitli fidanlarından oluşan toplamda 500 adet fidan etkinliğe katılanlar tarafından toprakla buluşturuldu.

Kozan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yeşil, "Fidanlarımız Büyüsün Çocuklarımız Sevinsin projesi kapsamında fidan dikiminde toplam 500 adet fidanımızı toprakla buluşturduk. Geçtiğimiz yıllarda ilçenin çeşitli yerlerine yapılan etkinliklerle fidan dikimi yaptık. Bundan sonra da bu tür etkinliklerimiz devam edecektir" dedi.

Etkinliğe, Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez, Orman İşletme Müdürü Veysel Önen, Emniyet Müdür Vekili Güngör Akpınar, CHP İlçe Başkanı Erkan Karaoğlu, MHP İlçe Başkanı Nihat Atlı ile daire amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldılar.

BİZE ULAŞIN