SABAH’a ödül yağdı

Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin 2016 Yılı Basın Ödülleri sahiplerine verildi. SABAH Akdeniz, en iyi güncel yazı, en iyi sayfa tasarımı ve en iyi spor haberi dallarında ödül aldı

SABAH’a ödül yağdı
Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin (AGC) 2016 Yılı Basın Ödülleri ve Hasan Özkay Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren gazetecilere ödülleri verildi. Törende SABAH gazetesi de 4 ödül birden alarak gurur yaşadı.

MEDYANIN KATKISI
Antalya, Isparta ve Burdur valilerinin yanı sıra kent protokolünün de katıldığı ödül töreninde konuşan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, "Antalya, başarılı sayabileceğimiz bir yılı geride bırakıyor. Bu başarıların tamamında kentteki bütün tarafların çok emeği var ama unutmayın, bu başarıda medyanın çok büyük bir emeği var, hepsini kutluyorum" diye konuştu. AGC Başkanı Mevlüt Yeni de gazetecilerin 365 gün toplumun ileri gelenlerini veya halkı sahneye çıkardığını söyleyerek, bu gece de gazetecilerin sahneye çıkacağını ifade etti.

ÖDÜLLERİNİ ALDILAR
SABAH gazetesinden Ankara Eki Yayın Yönetmeni Osman Altınışık, Nuri Dağtekin Özel Ödülü'nü Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Genel Başkanı Rıza Özel ile birlikte aldı. SABAH Akdeniz'den ise 'Güncel yazı' kategorisinde 'Bir Saniyede Dünya Döner' başlıklı yazısıyla Murat Özgen, 'Sayfa Tasarımı' dalında Orhan Sert ve 'Spor Haberi' dalında 'Amatörün Sağlığı Tesisatçıya Emanet' haberiyle Ejder Benteşen ödüllerini aldı.
BİZE ULAŞIN