Vali Coşkun, köy ziyaretlerinde sorunları dinledi

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Sakarcalı, Gökçedam, Orhaniye ve Selimiye köylerini ziyaret ederek, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Vali Coşkun, köy ziyaretlerinde sorunları dinledi

Beraberinde İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Altun, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık ve il genel meclisi üyeleri ile birlikte, ilk ziyaretini Sakarcalı Köyüne gerçekleştiren Vali Coşkun, köyün okulunu ziyaret ederek, bilgi aldı. Daha sonra köy sakinleri ile bir araya gelen Vali Coşkun, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Vali Coşkun, ziyareti sırasında yaptığı konuşmada "Vatandaşlarımızın sorunlarını yüz yüze dinlemek ve bu sorunlara çözüm bulmak maksadıyla sık sık köylerimizi ziyaret etmeye gayret ediyoruz. Bugün sizlerle hasbihâl etmek istedik. İmkânlarımız nispetinde taleplerinizin karşılanması için gayret göstereceğiz. Bizi misafir ettiğiniz için teşekkür ediyorum." diye konuştu.

YAŞAR KEMAL PARKINA ZİYARET

Ziyaretlerine Gökçedam Köyü ile devam eden Vali Coşkun, öncelikle Yaşar Kemal Parkı'nda incelemelerde bulundu. Parkın içerisinde yer alan Yaşar Kemal Kültür Evini gezen Coşkun, Gökçedam Aile Sağlığı Merkezinde incelemelerde bulunarak, bilgi aldı. Orhaniye ve Selimiye köylerini ziyaret eden Vali Ömer Faruk Coşkun, her iki köyde de köy sakinleri ile bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.

BİZE ULAŞIN