Antalyalılar spora koşuyor

Antalya Spor ve Fitness Merkezleri’nin (ASFİM) 6 bin olan kontenjanı kısa sürede doldu. Antalyalılar ücretsiz merkezlere keyifle ve koşarak gidiyor

Antalyalılar spora koşuyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Spor ve Fitness Merkezleri (ASFİM)
Atatürk, Döşemealtı, Demre, Elmalı, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Varsak, Kemer ve Gazipaşa olmak üzere 10 merkezde 6 bin kayıtlı kursiyeriyle Antalya'nın en büyük spor merkezlerinden biri oldu. Merkezlerde, haftada 2 gün profesyonel eğitmenler ve diyetisyenler eşliğinde fitness, ağırlık merkezi, step-aerobik, pilates, yoga, zumba ve temel jimnastik branşlarında ücretsiz spor yapma imkanı sunuluyor.

DİYETİSYEN HİZMETİ
ASFİM'lerde spor ve grup derslerinin yanı sıra kilo vermek isteyenler için 6 gün diyetisyen hizmeti de veriliyor. Diyetisyen Selin Namal, "Randevulu sistemle çalışıyoruz. Kursiyerlerimizin öncelikle küçük bir sağlık kontrolünden geçmelerini, kan tahlillerini yaptırmalarını istiyoruz. Sonuçlarıyla birlikte kursiyerler randevularını alıyor, beslenme alışkanlıklarına göre, vücut analizlerini ölçüyoruz ve kendi boy kilolarına göre bir beslenme programı hazırlıyoruz. Haftalık ya da 2 haftada bir verdiğimiz diyetin başarısını öğrenmek için kontrollerini yapıyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN