AK Gençlik 2019 seçimine hazır

AK Gençlik 2019 seçimine hazır
AK Parti Antalya ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından Gençlik Kolları Kongreleri de tamamlandı. AK Parti'de son olarak Kepez ve Muratpaşa Gençlik Kolları kongreleri yapıldı. AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, "Önümüzdeki kritik 2019 seçimleri öncesi teşkilatlarımızdaki en büyük değişim şüphesiz gençlerimiz tarafından gerçekleşiyor. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın partimiz içerisinde gençlere verdiği önemi, değeri ve yetkileri hepimiz çok iyi biliyoruz. AK Gençlik her zaman kendini geliştiren bir gençlik olmuştur böyle olmaya da devam etmelidir" diye konuştu.

ÖNÜNÜZ AÇIK
Milletvekili Hüseyin Samani de "AK Parti Antalya Gençlik Kolları siyasete kaliteli isimler yetiştirme noktasında önemli işler başarmaya devam ediyor. Kepez ilçe gençlik kollarımızdan çıkan Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü bugün Türkiye'nin en başarılı genç belediye başkanları arasında. Bu durum gösteriyor ki AK Parti'de siyaset yapan gençlerin önü her zaman açık" diye konuştu.

EYİLETEN VE SINDIRAÇ
Kepez İlçe Başkanlığı görevinden Kepez ilçe ana kademe ilçe yönetimine geçen Mehmet Civik'in yerine tek aday olarak seçime giren Serhat Eyileten yeni ilçe başkanı olarak seçildi. Muratpaşa'da ise ilçe yönetimine giren Volkan Yılmaz'ın yerine tek aday olarak seçime giren Mert Sındıraç yeni ilçe başkanı olarak seçildi.
BİZE ULAŞIN