Antalya dans edecek

‘Kadınlar Çiçek Açıyor’ etkinlikleri devam ediyor. Bu yıl 60 yaş üstü ve çocuk vals gösterilerine tekerlekli sandalye ile dans da renk katacak

Antalya dans edecek
Antalya'da Ayşegül Aldinç konseri ile başlayan 'Kadınlar Çiçek Açıyor' etkinlikleri çerçevesinde sırada dans gösterileri var. Cam Piramit'te 28-29- 30 Aralık tarihlerinde çeşitli etkinliklerle devam edecek olan festival kapsamında 60 yaş üstü vals gösterisi, Tekerlekli Sandalye Dans Sporu Türkiye Şampiyonası ve çocuk vals gösterisi gerçekleştirilecek. Üç gün boyunca farklı şovların düzenleneceği festivalde, işaret dili korosunun konserinin yanı sıra farklı dans türlerinin en güzel örneklerinin sergileneceği gösteriler ve dans work-shop'ları konuklara eğlenceli vakit geçirtecek.

KADINLAR MERKEZDE
Antalya'nın turizm potansiyelinin dünya genelinde yeniden yükselmesi için 'Kadınlar Çiçek Açıyor' hareketini başlattıklarını belirten IWAB Proje Başkanı ve Koordinatörü Hatice Bozkurt, etkinlikte kadın istihdamına da dikkat çekeceklerini söyledi. Antalya'ya gönül veren, Antalya sevdalısı herkesi Antalya'ya destek olmak adına festivale davet ettiklerini belirten Bozkurt, "Festivalimizde çeşitli sürprizler de konuklarımızı bekliyor olacak" ifadesini kullandı.
BİZE ULAŞIN