Antalyaspor iyi yönetilmedi

Antalyaspor’un eski yöneticilerinden Mehmet Aygün, kulübün iyi yönetilmediğini söyledi. Aygün “İyi gün dostları şimdi nerede” dedi

Antalyaspor iyi yönetilmedi
1. Lig'de oynadığı dönemde ikinci başkanlık görevini yürüten Mehmet Aygün, kulübün geldiği nokta ile ilgili değerlendirmede bulundu. Gültekin Gencer başkanlığındaki kendi dönemlerinde geleceğe yönelik ve kulüp menfaatlerine uygun bir takım oluşturduklarını ancak 8 hafta maç kaybetmeyen Engin Korukır'ın gönderildiğini belirten Aygün, "Sonrasında ben de yönetimden ayrıldım. Ancak burası bizim evimiz. Antalyaspor'u hep takip ediyor ve şu anki durumuna üzülüyorum. Antalya'da yaşayan herkes bu kulübe sahip çıkmalı" dedi. Ali Şafak Öztürk'ün deneyimsiz olduğunun altını çizen Aygün, "Yöneticiliği öğrenmesi lazım. Antalyaspor sağlıklı yönetilmedi. Örneğin, Samir Nasri transferini doğru bulmuyorum. Hem takımdaki dengeleri bozdu, hem de Eto'o'yu küstürdü" diye konuştu.

POZ VERİYORLARDI
Menderes Türel olmadan bu işin asla yürümeyeceğini, bunu büyükşehir belediyelerinin önemini vurgulamak açısından söylediğini belirten Aygün, "İyi günde fotoğraflarda boy boy poz verenleri nedense bugünlerde göremiyorum. Umarım Sakarya, Kocaeli ve Gaziantep gibi olmayız. Olan memlekete ve şehrini destekleyen spor sevdalılarına olur" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN