Hocalar iş başında

Süper Lig’in Antalya temsilcileri hocalarını buldu. Antalyaspor’da Hamza Hamzaoğlu, Alanyaspor’da ise Hikmet Karaman resmi imzayı atıp işbaşı yapmak için hazır

Hocalar iş başında
KESİN ANLAŞMA SAĞLANDI
Süper Lig'de ilk yarı biterken Antalyaspor 3'üncü, Aytemiz Alanyaspor ise ikinci hocasını buldu. Sezona Rıza Çalımbay ile başlayıp Leonardo ile devam eden, ardından Brezilyalı hocanın da görevden ayrılması ile David Badia'ya emanet edilen takımın yeni teknik patronu Hamza Hamzaoğlu oldu. Dün öğleden sonra Antalya'ya gelen genç teknik adamla kesin anlaşma sağlandı.

RAPOR HAZIRLANDI
Antalyaspor'un, kulübü 10 Ocak'taki genel kurula kadar taşıyacak olan mevcut yönetimi ile el sıkışan Hamza Hamzaoğlu sözleşmenin detaylarını konuşmak için masaya oturdu ve herhangi bir sorun yaşanmadı. Hamzaoğlu'nun ikinci yarının ilk çalışmasında takımın başında olması bekleniyor. Ayrıca gelecek ve gidecek oyuncularla ilgili de Hamzaoğlu'nun bir rapor hazırladığı belirtildi.

KARAMAN DA TAMAM
Antalya'nın diğer temsilcisi Aytemiz Alanyaspor da hoca konusunda Hikmet Karaman ile anlaştı. Yurt dışında olan Hikmet Karaman'ın yardımcılarının kulüp tesislerini gezdiği belirtilirken, Karaman'ın yurda dönmesinin ardından resmi açıklamanın yapılması bekleniyor. Karaman ile Başkan Hasan Çavuşoğlu, kadroda yer alacak olan oyuncularla ilgili detaylı bir görüşme yapacağı da öğrenildi.
BİZE ULAŞIN