Kepez’de bütçe rekoru

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 22 açılış ve 14 projenin temelini attıkları 2017 yılını artı 30 milyon bütçe fazlası ile kapatarak, tarihi bir rekor kırdıklarını söyledi.

Kepez’de bütçe rekoru

Antalya Kepez Belediye Meclisi, yeni yılın ilk toplantısını yaptı. Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2017 yılında birçok ilklerin gerçekleştiğini, 2018 yılında da gönül gönüle çalışarak yeni başarılar elde edilmesi temennisin de bulundu. Başkan Tütüncü, 2017 yılının, çok önemli değişimlerin yaşandığı bir yıl olduğunu vurguladı. Geçen yıl küçük açılışlar haricinde 22 açılış ve 14 projenin temelini attıklarını belirten Başkan Tütüncü, birçok yeni eseri ve projeyi Antalyalılarla buluşturdukları bir dönemi geçirdiklerini vurguladı.

MALİ DİSİPLİN
Mali disiplinde rekor kırdıklarını belirten Tütüncü, göreve geldiklerinde eksi 30 milyon lira ile yönetimi devraldıklarını hatırlatarak, 2017 yılını artı 30 milyon bütçe fazlasıyla kapatarak tarihi bir rekor kırdıklarını söyledi. Geçen yıldan çok daha iyi bir mali disiplin içinde olduklarını belirten Tütüncü, her yıl hedefleri büyüterek yola devam edeceklerini söyledi.

BİZE ULAŞIN