Kılıçdaroğlu mağduruyum

Heykeltıraş Ragıp Çiçen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yüzünden 250 kişinin ekmek yediği atölyesinin battığını, intiharın eşiğine geldiğini söyledi

Kılıçdaroğlu mağduruyum

Antalya'da yaşayan heykeltıraş Ragıp Çiçen, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu yüzünden 250 kişinin çalıştığı atölyesinin battığını, bütün mal varlığını kaybettiğini ve intiharın eşiğine geldiğini ileri sürdü.

12.5 MİLYON TL ZARAR
İzmir Karabağlar Belediyesi, Karabağlar ilçesine 250 hektarlık alanda Uzundere Rekreasyon Alanı'nda yer alacak sanatsal yapılar ve tematik oyun alanları için kendisiyle yaklaşık 5 sene önce sözleşme imzaladığını, 10 ayda bitirilmesi hedeflenen projenin gecikmeler ve yaşanan tartışmalar nedeniyle tamamlanamadığını hatırlatan Çiçen, o dönemde Karabağlar Belediyesinin bir önceki başkanı S.K'nin, kendisinden 1 milyon 500 bin lira kişisel olarak borç para aldığını öne sürüp verdiği borç parayı geri alamadığı gibi bir de 12 buçuk milyon TL zarara uğradığını söyledi.

'KARŞIMA ÇIK' DEDİ
Çiçen alacaklarını tahsil edemediği gibi yargıdan ve CHP kanadından da herhangi bir yanıt alamadığını söyledi. Heykeltıraş Ragıp Çiçen, "Açtığım davaları kapatan hakimler ve savcılar 15 Temmuz'dan sonra FETÖ'den tutuklandı. Türkiye Cumhuriyeti'nde FETÖ'nün gözünün bebeği gibi koruduğu tek bir isim var, o da Kemal Kılıçdaroğlu'dur. Onun Cumhurbaşkanı'na söylediği şeyleri ben de ona söylüyorum" diye konuştu.

MAHVOLMUŞ DURUMDAYIM
Atölyesinde 63 kişinin, şantiyesinde 103 kişinin çalıştığını ve işlerinden olduğunu söyleyen Çiçen, "Elimde zerre kadar bir şeyim kalmadı. Bitmiş, batmış, mahvolmuş durumdayım. 3 seneden beri tek parça iş yapmadım" dedi.

BİZE ULAŞIN