ANTİAD için ‘Adayım’ dedi

ANTİAD için ‘Adayım’ dedi
ANTALYA İş Adamları Derneği'nde (ANTİAD) başkanlık seçimi cumartesi günü gerçekleştirilecek. ANTİAD Başkanlığı'na adaylığını açıklayan Avukat Ersen Göksan, projelerini, Akra Barut Otelde yapılan tanıtım ile dernek üyeleriyle paylaştı.

ÇITAYI YÜKSELTECEK
Göksan, mevcut yönetimde başkan yardımcılığı görevini yürüttüğünü ve ANTİAD üyesi olmaktan gurur duyduğunu söyledi. Göksan, ANTİAD bayrağını daha yükseğe taşımak için çıktığı bu yolda tek amacının Antalya'nın ticari ve sosyal hayatına karşı hissettiğim sorumluluk olduğunu belirtti. ANTİAD'ın vizyonunun Antalya'nın en etkin sivil toplum kuruluşu olması gerektiğini düşündüğünü vurgulayan Göksan, "Antalya'da birlik ve beraberlik ile gücün en önemli temsilcisi olan bir ANTİAD'ı gerçekleştireceğimize şimdiden söz veriyorum" dedi.

ÖNEMLİ PROJELER
Üyelerin büyük ilgi gösterdiği toplantıda Göksan bazı proje başlıklarını ise şöyle açıkladı: "Kurumsallaşma, mobil asistan, ANTİ- AD buluşturuyor, Bir Fikrin mi Var?, ANTİAD Bülten, ANTİAD Marşı, koordinatör yönetici, uzmanına sor, ANTİAD Akademi, Geleneksel yarışma "Antalya için Proje Üret."
BİZE ULAŞIN