Hizmete gölge etmeyin yeter

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Manavgatlılara yatırım ve hizmetlerini anlattı. Türel, hizmetlere gölge düşürmeye çalışanlara ‘Kıskanma çalış senin de olsun’ diye seslendi

Hizmete gölge etmeyin yeter
ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Manavgat ilçe teşkilatı üyelerine yönelik düzenlenen danışma toplantısında yatırım ve hizmetlerini anlattı. Başkan Türel, Büyükşehir Belediyesi'nin Manavgat'a bugüne kadar görülmedik hizmetler gerçekleştirdiğini belirterek, "Biz hizmet etmek için siyaset yapıyoruz. Ama bizim yaptıklarımıza kulp takıp kendi yapamadıklarını örtmeye çalışanlar olduğunu gördükçe keşke onlar da yapsaydı diyoruz" dedi.

HİZMET FUKARALARI
Şehir merkezine olduğu gibi artık ilçelere de katlı köprülü kavşaklar yapmaya başladıklarını hatırlatan Başkan Türel, Hizmetle alakası olmayanların bana 2004-2009 döneminde söyledikleri bahaneleri şimdi ilk kez Manavgat'ta kavşakla tanışınca aynı kulpları, aynı bahaneleri koymaya çalışıyorlar. Bunlar hizmet fukarası" diye konuştu.

ÇALIŞIRSANIZ BAŞARIRSINIZ
2016 yılında Manavgat Belediyesinin gerçekleşen toplam yatırım miktarının 41 milyon 650 bin TL olduğunu açıklayan Başkan Menderes Türel, "Benim sadece Türkbeleni için harcadığım bütçe 30 milyon TL. Arıtma için harcadığım bütçe 30-35 milyon TL. Neredeyse Manavgat Belediyesi'nin bütün bir yıl yaptığı yatırımı biz bir proje için büyük bir mutlulukla onurla harcıyoruz. Ama hala bu hizmetlere gölge düşürülmeye çalışılıyor.Kıskanma çalış senin de olsun. Bu kadar basit" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN