Kendinden emin

Antalyaspor’un yeni teknik patronu Hamzaoğlu, Antalya’ya gelirken hiç tereddüt etmediğini söyledi. Genç hoca, “Yeni yönetim çalışmak istemezse beklentimiz olmadan gideriz” dedi

Kendinden emin
Antalyaspor'un yeni teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, kırmızı- beyazlı kulüple 1,5 yıllığına anlaştığını, yeni takımını ligde layık olduğu yere çıkarmayı amaçladıklarını söyledi. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde yeni takımıyla ilk antrenmanına önceki akşam çıkan Hamzaoğlu, dün de ikinci kez takımıyla birlikte oldu. Yeni yılın ilk gününde Antalyaspor'dan gelen teklifle kırmızı-beyazlı takımın başına geçtiklerini anlatan Hamzaoğlu, gücü, potansiyeli, başarılar yakalamış bir kulüp olan Antalyaspor'da iyi sonuçlar alacaklarına inandıklarını vurguladı.

TRANSFER İKİNCİ PLANDA
Hamzaoğlu, önce takımı, oyuncuları yakından tanımak istediklerini vurgulayarak, "Öncelikli hedefimiz transfer değil, mevcut kadroyu en verimli şekilde kullanmak. Antalyaspor'un ligde daha iyi yerde olabileceğine inanıyoruz. Bunu yakalayabilecek kadroya sahibiz. Antalyaspor'u layık olduğu yere çıkaracağız. Antalyaspor'a gelirken hiç tereddüt yaşamadım" dedi. Doğru bir kulübe geldiklerini dile getiren Hamzaoğlu, kırmızı- beyazlı kulüple 1,5 yıllığına anlaştıklarını açıkladı.

İSTEMEZLERSE GİDERİZ
Hamzaoğlu, bir gazetecinin Antalyaspor'da 10 Ocak'ta genel kurul yapılacağını hatırlatması üzerine, "Yeni yönetim bizle çalışmak istemezse, biz de onların elini rahatlatırız" açıklamasını yaptı.

NASRİ KONUSU
Böyle bir durumda tazminat talebinde bulunmayacaklarını bildiren Hamzaoğlu, Fransız futbolcu Samir Nasri'nin antrenmana katılmamasına ilişkin, "Zaten bazı oyuncuların önceden verilmiş izinleri vardı. Bunları da iptal etmedik. Nasri, yönetim kurulunun tasarrufunda olan bir konu" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN