Çalık’tan sert çıkış

Çalık’tan sert çıkış
Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Antalya'da gönül aldı. Çalık, AK Parti Antalya milletvekilleri ile Şırnak'ın Uludere ilçesinde terör örgütü PKK'nın gerçekleştirdiği saldırıda şehit olan Piyade Üsteğmen Mehmet Düzenli'nin Kepez ilçesindeki ailesini ve Muratpaşa ilçesinde gelini tarafından bakılan ve rahatsızlıkları bulunan 103 yaşındaki Muazzez Karagöz'ü ziyaret etti.

2019 YILI ÖNEMLİ VİRAJ
AK Parti Antalya İl Başkanlığı'nda partililerle bir araya gelen Çalık, yılmadan, yorulmadan çalışacaklarını, her zaman hedeflerine koşacaklarını söyledi. "2019 seçimleri bizim en önemli virajımız" diyen Çalık, 2019'daki seçimleri kazandıktan sonra Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile birlikte yollarına sonuna kadar devam edeceklerini vurguladı.

ANTALYA DERS VERECEK
CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a geçmiş olsun dileklerimi ileten Çalık, şunları kaydetti: "Bir Deniz Baykal var, bir Deniz Baykal'ı kasetle götürenler var. O kasetle götürenlerle birlikte bir de onun şimdi milletvekilliğini yapan, eski Antalya Belediye Başkanlığı yapan, adında Akaydın olan ama kendisi kapkara bir adam var. O kapkara adam 15 Temmuz darbe girişimine tiyatro diyecek kadar alçalıyor. Şehitlerimize, gazilerimize laf söyleyecek kadar alçalıyor. Şehitlerimize, milli birliğimize, beraberliğimize kasteden terör örgütlerine yandaşlık, taşeronluk yapan ve onların diliyle konuşan Akaydın ve onun zihniyeti CHP'ye Antalya gereken dersi verecektir" dedi.
BİZE ULAŞIN